Tradycyjna Chińska Medycyna

konsultacje onlinediagnoza TCM

Witamy na stronie Tradycyjnej Chińskiej Medycyny Online !


             Pielęgnacja włosów  włg TCM

Wiele osób pyta mnie w jaki sposób chińczycy leczą wypadanie włosów.
Poniżej odpowiadam na to często zadawane pytanie :Chińska medycyna od setek lat używa zioła , które w znaczny sposób ogranicza wypadanie włosów- to zioło to ce bai ye . Chińscy medycy używają tego zioła do leczenia łysienia, wypadania włosów ,wzmacniania włosów. Każda kobieta w Chinach doskonale zna sposoby jak skutecznie zmniejszyć wypadanie włosów, oraz spowodować ,żeby były mocniejsze i ładniej wygladały. Wystarczy używać zioło w postaci tinktury na alkoholu lub w postaci płukanki,żeby po kilku dniach zauważyć ,że włosy przestają wypadać . Efekty są bardzo obiecujace. Ta prosta metoda jest o wiele bardziej skuteczna niż jakiekolwiek inne chemiczne metody na porost i wzmocnienie włosów. W Chinach w każdej klinice używa się go do leczenia problemów z włosami.
Istnieje wiele preparatów zawierających to zioło , jednak  najskuteczniejsze jest w postaci tinktury , lub płukanki. Dodatkowo przy leczeniu wypadania włosów wykorzystuje się zioło
he shou wu w postaci wywaru do picia . Wtedy efekt jest jeszcze lepszy.Należy zioło pić przez 2-3 miesięcy.  Na efekt odrostu włosów trzeba poczekać przez kilka miesięcy- związane jest to z cyklem wzrostu włosa.  Osoby mające problemy z włosami powinny spróbować tej starej chińskiej sprawdzonej metody leczenia , która pomaga codziennie wielu milionom ludzi.
zioło ce bai yeJeżeli chcecie Państwo  zasięgnąć porady z zakresu TCM - proszę kontaktować się z naszym ekspertem w dziale kontakt.